Македонија Новости Став Топ Вести

Апасиев: Да позајмуеме ли КАЛАШЊИКОВИ од ДУИ

Денес кај ќе го праиме огнометот или да позајмуеме КАЛАШЊИКОВИ од ДУИ

ФБ статус на Димитар Апасиев, во врска со денешното очекувано заокружување на процесот за собирање на потписи за претседателскиот кандидат на Левица- Билјана Ванковска

LEAVE A RESPONSE

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *