Македонија Новости Став Топ Вести

Апасиев:Цел главен град на земја-членка на НАТО е заложник на 20 битанги од ДУИ

Цел главен град на земја-членка на НАТО е заложник на 20 битанги од ДУИ кои 15 години “оделе” трета смена на работа и сега им рекле да одат прва, па господава се увредиле!? 💔

(Затоа е блокирано собирањето ѓубре у Скопје)

p.s. Корумпираните говеда од СДСМ-ДПМНЕ дозволија цел систем да зависи од една крими-партија со мафиозни алашвериши. Ѓубриња смрдени!

#ГрадотУбавПакЌеНикне

#НемаКојДаВикне

Фејсбук статус на лидерот на „Левица“ Димитар Апасиев

LEAVE A RESPONSE

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *