Македонија Новости Став Топ Вести

AПАСИЕВ: НИЕ НАШЕТО ГО НАПРАВИВМЕ

Ние нашето го направивме.

Ако либералката Силјановска (со вмроидната машинерија) секако влегува во втор круг, ондак е глупо да не гласаш за левичарката ВАНКОВСКА и да не гледаме женски дуел на 24-ти.

p.s. Фала ви на сите што бевте дел од приказнава. Ќе се сеќавате дека сте биле на правата страна на Историјата. ❤️‍🔥

ФБ статус на Димитар Апасиев

LEAVE A RESPONSE

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *