Македонија Новости Топ Вести

Данела Арсовска: Ништо нема да ме спречи да го исполнам дадениот збор!

Успеавме да извојуваме уште една победа со цел заштита на јавниот интерес, интересот на скопјани.

Скопје се чисти, екипите на Комунална хигиена Скопје се на терен, состојбата во претпријатието е нормализирана.

Не дозволивме и нема да дозволиме мафијашки структури заедно со политичкиот смет да наштетат на интересите на македонските граѓани.

Она што го ветив пред граѓаните е дека ќе работам чесно и во нивен интерес и ништо нема да ме спречи да го исполнам дадениот збор.

ФБ статус на Градоначалничката на Скопје

LEAVE A RESPONSE

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *