Новости Став Топ Вести

Дурловски: Ние бевме терористи а ДУИ државници

Игор Дурловски на Твитер имаше коментар на денешните случувања со ДУИ и М-НАВ.

Ние бевме терористи а овие од ДУИ државници

LEAVE A RESPONSE

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *